POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Váš lokálny partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť!
Dôveryhodnosť, profesionalita, priateľskosť.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Váš lokálny partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť!
Nezávislosť, chuť posúvať sa ďalej.
Vyhľadávanie
-
-
EXKLUZÍVNE - na predaj veľký rodinný dom v Spišskej Sobote!
Cena:
dohodou
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Poprad
Obec: Poprad
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 7
Podlahová plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 291 m2
Energ. certifikát: B
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: LD99
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Spišskej Sobote okres Poprad, ktorý pozostáva z 3 samostatných bytových jednotiek, a preto je vhodný ako skvelá príležitosť na samostatné bývanie pre veľkú rodinu prípadne na bývanie a prenájom ostatných bytových jendotiek. Možnosť využitia nehnuteľnosti aj ako penzión v príjemnom prostredí mestkej časti Popradu.

*DOM:
- obytná plocha domu je cca 300 m2 plus približne 100 m2 suterénu na pozemku o výmere 291 m2
- orientácia J-S
- bezproblémoví susedia

= Suterén tvoria 2 garáže s ďiaľkovo ovládanými bránami menenými v roku 2018, kotolňa s práčovňou, dielňa, špajza, miestnosť s krbovou pieckou slúžiaca ako letná kuchynka, z ktorej je vstup na záhradu.

= 1.NP tvorí hlavný vstup do domu. V tejto časti sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC, obytná izba, drevené schodisko, ktorým sa dostaneme do ďaľších bytových jednotiek, veľký obývací priestor s krbom, z ktorého je výstup na záhradu

= 2.NP tvorí kuchyňa so špajzou, ktorá je prepojená s veľkou obývacou izbou. Z chodby je vchod do dvoch obytných izieb, z ktorých jedna je prechodná a je s balkónom.

= 3.NP tvorí veľká kuchyňa s jedálňou, pri ktorej sa nachádza jedna obytná izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom spojená s WC, rozsiahla obývacia izba s krbom a východom na balkón.

Každá bytová jednotka disponuje balkónom orientovaným na juh s nádherným výhľadom na celé mesto Poprad. Taktiež kúpeľne všetkých bytových jednotiek majú k dispozícii bidet. V dome je zabudovaný centrálny vysávač.

Nehnuteľnosť prešla rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá obsahovala dispozičnú prestavbu domu a výstavbu 3.NP. Prestavba bola zkolaudovaná v roku 2019.

Na vykurovanie nehnuteľnosti je použitý kondenzačný plynový kotol, ktorý ohrieva vodu do radiátorov v celom dome, prípadne možnosť vykúrenia vyšších poschodí krbmi s tepelnými prieduchmi a ako druhá alternatíva je k dispozícii vykurovanie "drevoplynovým kotlom". Na ohrev úžitkovej vody sa používa 300 l zásobník TÚV ohrievaný solárnym systémom umiestneným na streche domu, ktorý zabezpečuje teplú vodu po celý rok.

Na záhrade sa nachádzajú okrasné a ovocné dreviny, záhradné sedenie pod prístreškom s vonkajším krbom, po ktorom sa rozsiahle tiahne vinič hroznorodý.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti - B.

* LOKALITA: Podtatranské mesto Poprad je vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Mestská časť Spišská Sobota je vyhľadavanou lokalitou na pokojné bývanie, a v jej blízkosti nachádza historické námestie, ktoré krášlia gotické, renesančné i barokové meštianske domy s množstvom gastronomických prevádzok. Neďaleko sa nachádza rozsiahly komplex zábavy, relaxu a oddychu AQUACITY POPRAD.
Kompletná občianska vybavenosť vrátane škôl, škôlok, MHD, lekární, obchodov a pod.

Cena: Pri vážnom záujme možná dohoda na cene!

VRELO ODPORÚČAME!!!

Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť ten najvýhodnejší úver rýchlo a kvalitne.

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o. ®

Maklér:

makler
Ing. Lenka Domčeková
+421 917 895 461

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.