POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Váš lokálny partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť!
Dôveryhodnosť, profesionalita, priateľskosť.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Váš lokálny partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť!
Nezávislosť, chuť posúvať sa ďalej.
Vyhľadávanie
-
-
EXKLUZÍVNE nové chatky na predaj v blízkosti vodnej nádrže Čierny Váh
Cena:
39 999,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Kráľova Lehota
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 63 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: LD100
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka exkluzívne na predaj štyri novostavby drevených chatiek v čarokrásnom prostredí Liptova v tesnej blízkosti rieky Čierny Váh.

*DISPOZÍCIA: všetky nehnuteľnosti majú zastavanú plochu 63 m2 a dispozične pozostáva každá chatka zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, obývačky s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou a 2x obytné izby.

Rozlohy miestností:
- vstupná chodba 5,2m2
- obývačka s kuchyňou 28,5m2
- kúpeľňa s WC 4m2
- 2xobytná izba po 9m2

Chatky sú postavené z dreva, steny a stropy sú zateplené nobasilom o hrúbke 15 cm, plechová strecha imitácia škridle, murovaný komín, plastové okná, spoločný septik 10 m3, prípojky na elektriku a vodu zo spoločnej studne.

Spolu s chatkou sa kupuje podiel na spoločnom pozemku o veľkosti 2 272 m2, na ktorom je postavený altánok a iné kolektívne vyžitie.

Nehnuteľnosti je možné zakúpiť už v rozostavanom stave a dokončiť si ju podľa vlastných predstáv, prípadne dokončenú do štádia holodomu.

*LOKALITA: Svarín je miestna časť obce Kráľova Lehota v okrese Liptovský Mikuláš. Leží v údolí Čierneho Váhu, v ústí Čiernovážskej doliny do Liptovskej kotliny, na sútoku Čierneho Váhu so Svarínkou, v nadmorskej výške 695 m n. m., 5 km VJV od Kráľovej Lehoty. Z juhu obklopujú osadu Nízke Tatry, zo severu Kozie chrbty.
- Svarín vznikol ako lesnícka osada, údolím Čierneho Váhu viedla Považská lesná železnica, ktorá mala v osade zastávku. Stojí tu ranč v ktorom má svoje sídlo Misijné centrum Kráľova Lehota pod vedením Mládeže pre Krista a niekoľko podnikových i súkromných chát.
- Z osady vedie žltoznačkovaný turistický chodník na juh cez Svarínsku dolinu na Veľký bok (1 727,1 m n. m.) a ďalej na Zadnú hoľu (1 619,4 m n. m.) v hlavnom nízkotatranskom hrebeni.

*CENA: 39 999 €

Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku rýchlo a kvalitne.

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.®

Maklér:

makler
Jaroslav Chalák
+421 915 900 150

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.