O SPOLOČNOSTI

Dôveryhodnosť, profesionalita, priateľskosť. Sme realitná spoločnosť, ktorá v zložitom a neustále meniacom sa svete realít hľadá optimálne riešenie pre každého svojho klienta. Ľudský prístup a Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. V obchode a finančnom biznise pracujeme viac ako 12 rokov a neustále pracujeme na tom, aby sme sa zdokonaľovali a poskytovali profesionálne služby svojim klientom.

Naša spoločnosť spĺňa všetky prísne zákonné legislatívne požiadavky potrebné pre legálne a zodpovedné riadenie a vedenie realitnej kancelárie. Ako certifikovaní realitní poradcovia sme pristúpili k ETICKÉMU KÓDEXU REALITNÉHO PORADCU. Pravidelne sa zúčastňujeme školiacich programov v rámci legislatívnych zmien v právnych a daňových predpisoch, ktoré sú úzko spojené s realitnou činnosťou.

Svojich klientov zastupujeme a profesionálne sprevádzame celým obchodom a poskytujeme im maximálnu súčinnosť od začiatku do konca realizovaného obchodu.

Naša spoločnosť pôsobí v Poprade a celom Podtatranskom regióne ako aj Spiši, ale za obchodom nemáme problém vycestovať a radi spoznáme aj Vaše mesto. 

Našou odmenou je spokojný klient.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt O nás